Na kole s ČAKO 16. září – bylo to skvělé!

Pohyb je život – je prevencí řady onemocnění a přispívá ke zdraví srdce a cév. Pohyb je ale také radost a výborně strávený čas – přesvědčilo se o tom v sobotu 16.9. v Liberci na 700  závodníků, kteří se registrovali v prvním závodu nového seriálu silničních cyklistických závodů Roadclassics.
ČAKO ve spolupráci s RAUL připravila pro PACIENTY, LÉKAŘE A SESTRY možnost užít si cyklistický závod Road Classics po svém – akčně, nebo úplně na pohodu a s výraznou slevou.
Jak to dopadlo? Počasí vyšlo na jedničku a závodníky ČAKO uvítala na registracích se svým stánkem – závodníci si mohli nechat změřit cholesterol, cukr v krvi, krevní tlak, nechat si udělat analýzu těla InBody nebo masáž od našeho fyzioterapeuta. Pro konzultace nad zdravotními výsledky nechyběla lékařka a nutriční terapeutka.
Podařilo se nám zachytit jednoho muže s pravděpodobnou familiární hypercholesterolemií (FH), který o svém onemocnění neměl ani tušení, a paní doktorka si do ordinace objednala ještě další dva „pacienty“ na podrobnější vyšetření.
Kolu zdar!

Odebírejte náš newsletter

Dozvíte se tak včas všechny novinky o našich akcích a projektech.